KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7405012
nr 740 5012
Gravyr
1700-tal, Kolorerad, Stockholm, Ioh Baptist Homann
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 februari 2012
kl 17:40:18
11/2 20:19:46
1.500 kr
12/2 20:36:29